18. 5. 2021

Animág 2021 míří do finále

Pátý ročník celostátní soutěže Animág Kroměříž 2021 zaměřené na animované krátké filmy od nadějných tvůrců ze základních i středních škol, ZUŠ a zájmových kroužků vstupuje do závěrečné fáze. Z velkého počtu krátkých animovaných filmečků vytvořených klasickou technikou stop motion animace vybrala odborná porota 30 snímků.

Letošní ročník se koná pod mojí záštitou. Až do neděle máte skvělou příležitost hlasovat – bodovat. Užijte si svoji porotcovskou úlohu a rozhodněte, kdo získá "diváckou" cenu.

Máte rádi vtipné minutové animované filmy?

Baví vás nadhled i nečekané nápady dětských tvůrců ze základek a ZUŠ? Nebo vás láká načerpat humor i inspiraci od středoškoláků, kteří klasickou animaci opět využili naplno? Animág vás zve na skvělou podívanou, stačí vstoupit na webové stránky soutěže a prokliknout se z hlavní stránky přímo k animovaným snímkům.

V úterý 1. června 2021 odpoledne proběhne online slavnostní vyhlášení ocenění pro autory nejlepších snímků. Kroměřížský Animág získá letos svůj prostor také v programové nabídce 61. ročníku Zlín Film Festivalu.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram