29. 10. 2021

Jsem laskavec 2021

Zapojte se do oslav Světového dne laskavosti a zjistěte, jaké to je, když druhým uděláte radost dobrým skutkem! Do pátého ročníku happeningu se mohou přihlásit třídy, spolky, zájmové kroužky, skupiny dětí z dětských domovů nebo kamarádi ve věku 3-18 let z celé České republiky. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na webu Laskavost.cz. Registraci vyplňuje vždy učitel nebo vedoucí starší 18 let. Ze Zlínského kraje se zatím přihlásilo kolem 15 týmů.

Vybranou laskavost můžete uskutečnit od 1. do 13. listopadu, ale ideálně přímo na Světový den laskavosti 13. listopadu. Odměnou vám bude dobrý pocit a nevšední zážitek z radosti druhých, získat můžete také knihu Laskavci, příběhy (ne) obyčejných lidí, kteří mění svět, výukové materiály podle metody Hodnotového vzdělávání zaměřené na laskavost, přístup k inspirativním materiálům od Učitelnice.cz, diplom #jsemlaskavec.

Dobrých skutků není nikdy dost. Můžete například uklidit okolí své školy nebo jiné místo ve vašem městě, svůj pokoj, skříň nebo pracovní stůl, věnovat oblečení nebo hračky potřebnějším dětem, udělat radost starším lidem, sousedům, vyvenčit pejska z útulku nebo cokoliv dalšího vás napadne.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram