23. 9. 2021

Luhačovická střední škola postoupila do celostátní soutěže "Boj s pandemií"

Erika Zerzánová a Damián Havel ze Střední odborné školy Luhačovice získali ocenění v krajském kole výtvarné přehlídky s názvem ”Boj s pandemií", kterou vyhlásila Univerzita Karlova, Slovenský inštitút v Prahe, Česká centra a spolek W&ART z.s. v partnerství se Svazem měst a obcí České republiky, pod záštitami předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka, ministra školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Roberta Plagy a Asociace krajů České republiky. Předání ocenění se uskutečnilo v pondělí 20. září v Květné zahradě v Kroměříži na vernisáži krajské výstavy se stejným názvem „Boj s pandemií“.

Hlavním cílem výtvarné přehlídky bylo dát impuls mladým lidem, ale i dalším umělcům, k zamyšlení nad vlnou pomoci potřebným lidem v regionech či nad dramatickými situacemi při záchraně zdraví a životů.

Soutěž probíhala ve třech věkových kategoriích na témata “Naši dnešní hrdinové” (podtémata Pomoc potřebným a V první linii) a “Jak to vidím a cítím já“ (podtémata V mé rodině a Život venku, či ve škole)

Erika Zerzánová zabodovala v kategorii 15–18 let. Damián Havel v kategorii 18–26 let. Gratuluji 👍.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram