25. 5. 2021

Otevření nového Krajského turistického informačního centra ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU

Poslední květnový pátek se ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU uskuteční slavnostní otevření nového Krajského turistického informačního centra, které bude otevřeno turistům i široké veřejnosti 7 dní v týdnu, nabídne bezbariérovou recepci nebo například příjemnou odpočinkovou zónu.

Nově upravené informační centrum má v prostorách institutu ideální lokaci a potřebný prostor. 14|15 BAŤŮV INSTITUT je frekventované, turisty oblíbené místo. V Krajském turistickém informačním centru  návštěvníci získají informace o kulturních a turistických cílech, které stojí za to navštívit, využít mohou bezbariérovou recepci, odpočinkovou zónu pro všechny věkové skupiny, moderní interaktivní panely s přístupem k internetu, a to 7 dní v týdnu.

Rozšířením informačního centra ve 14. budově 14|15 BAŤOVA INSTITUTU došlo k výraznému posílení prostor nejen pro umístění informačních materiálů, ale také k propagaci kulturních organizací Zlínského kraje, kulturních akcí a aktivit, které jsou pro návštěvníky připravovány. Opět je možné přiblížit kulturu lidem, připravilo se mnoho zajímavých výstav, doprovodného programu a zde je možné nalézt informace na jednom místě.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram