18. 10. 2021

Patnáctá budova 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ožije studentskými videoprojekcemi

Již tradiční projekt Zlín uprostřed světa představí nové projekce studentů Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati. Oblíbený studentský videomapping se uskuteční na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve čtvrtek 21. října od 20 hodin. Akce se koná za každého počasí a vstup je zdarma.

V téměř dvaceti audiovizuálních projekcích budou představena témata významných výročí, a to 60. výročí Zlínského filmového festivalu a 20. výročí založení krajů. Osobně vnímám každé oživení továrního areálu vnímám jako důležité 👍. Videomapping je nejenom vizuálně atraktivní, ale propojením architektury, umění, historie a techniky se stává jedinečným fenoménem, ve světě již zcela běžným. Spolupráce s Univerzitou Tomáše Bati vnáší do tradičního projektu nový úhel pohledu a otvírá řadu možností v neotřelém přístupu kreativních studentů jakožto tvůrců videomappingové projekce. I tady se ukazuje, že propojení školství a kultury je klíčová záležitost 🖤.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram