4. 11. 2021

Středeční Veletrh práce a vzdělávání nabídl pestrou přehlídku škol a firem

Ve zlínském Kongresovém centru se 3. listopadu uskutečnil Veletrh práce a vzdělávání, jehož cílem bylo pomoci žákům a rodičům s volbou vzdělávací dráhy a s orientací mezi středními školami Zlínského kraje. Na akci pořádané Krajskou hospodářskou komorou ZK ve spolupráci se Zlínským krajem se představilo přes 70 vystavovatelů.

Dopolední program byl určen pro skupinové prohlídky žáků základních škol s pedagogy, tuto možnost využilo deset základních škol. Odpoledne bylo určeno rodičům s dětmi a široké veřejnosti. Celkem se akce zúčastnilo přes tisíc návštěvníků.

Návštěvníkům se prezentovala řada škol a žáci si tak mohli snáze utvořit představu o tom, jaký obor by chtěli studovat. Jsem ráda, že veletrh navštívilo hodně žáků základních škol, kteří se snad zamysleli nad tím, co chtějí v životě dělat a možná si právě díky pestré přehlídce škol a firem vybrali svou další dráhu 🖤.

Další užitečné informace k volbě budoucí profese a školy pro vaše osmáky nebo deváťáky najdete na krajském portálu Zkola a Průvodce kariérou.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram