7. 7. 2021

Žáci a mistři z Bystřice pod Hostýnem předvedou svoji zručnost

Po více než roční pauze se můžete v přílepském zámeckém parku podívat na zručnost a krásné výrobky řezbářů. Tentokrát se v sobotu 10. a neděli 11. července žáci Střední školy nábytkářské a obchodní z Bystřice pod Hostýnem se svými mistry zhostí úkolu, dá se říci vánočního. Budou vytvářet sochy v životní velikosti do budoucího Betlému, který se postupně doplní dalšími figurami a bude připraven v předvánočním období před zvonicí na návsi obce. Další řezbáři se představí veřejnosti svými díly, které bude možné zakoupit. Bude záležet jen na jejich fantazii, co z připraveného dřeva vytvoří.

Pro děti bude po oba dny připraven skákací hrad, lanové aktivity, malování na obličej a další aktivity. V sobotu v 10 hodin proběhne loutkové představení Jiřího Kuhla s názvem Pohádková reportáž. V neděli v 16 hodin bude uvedeno divadelní představení  DON QUIJOTE DE LA mANCHA Divadla Klauniky Brno.

Pro veřejnost organizátoři zajistili kromě občerstvení také procházku parkem s odborným výkladem historie i současnosti parku, zámecké budovy. Návštěvníci si mohou také prohlídnout výstavu: Stromy republiky ve Zlínském kraji.

Podrobnější informace najdete na webu prilepy-nasdomov.cz.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram