Jmenuji se Zuzana Fišerová, narodila jsem se den před Silvestrem v roce 1979 v Moravské Třebové, vystudovala finance a mediální studia, strávila rok ve Finsku a poté se vdala do Zlína, kde jsem dokončila doktorát z financí. Na zlínské univerzitě také přednáším a podílím se na přípravě studijního programu zaměřeného na problematiku prevence úpadku a identifikace rizik insolvence.

Celoživotně jsem člověk, který je aktivní, zajímá se o veřejné dění. Snažila jsem se některé věci ve Zlíně změnit, což mě dovedlo v komunálních volbách v roce 2018 na kandidátku Pirátů. Začala jsem takzvaně odspodu, v komunálních volbách mě lidé překvapivě vykroužkovali a díky mé zastupitelské práci jsem později získala důvěru Pirátů pro kandidaturu v krajských volbách v roce 2020, posléze jsem získala také důvěru od voličů. Toho si velmi vážím. Coby radní mám na starosti školství a kulturu ve Zlínském kraji, což jsou oblasti, které jsou úzce provázané, obojí souvisí s vzdělaností, obojí posouvá společnost kupředu. Na zlínské komunální úrovni se z pozice zastupitele snažím prosadit věci, které mi coby občanovi vadily. Například usiluji o vybudování trailů, osvětleného běžeckého okruhu, omezení vizuálního smogu a koncepčního nastavení dotací například v oblasti kultury. Obecně mi vadí zbytečná byrokracie a nekoncepčnost.


Patřím k lidem, kteří mají takzvaně „široký záběr“ (myslím, že se jim říká multipotenciálové) - jsou mi blízké kreativní činnosti, ale i suchopárné ekonomické výkazy. Asi nepřekvapí, že se tyto zájmy prolínají s mým profesním životem. Působila jsem jako novinář, personalista, vysokoškolský pedagog a ekonom. Všechny tyto aktivity spojuje zjišťování informací, analytická činnost i komunikace s lidmi. Mé pracovní i životní zkušenosti se logicky promítají i do mé činnosti politické.

Jsem nadšený sportovec – mezi mé záliby patří především běžkování, běh a horské kolo a jsem velká fanynka orientačního běhu, ačkoliv sama se často v lese ztrácím. Ráda s rodinou cestuji a sbírám kešky. Stejně ráda trávím svůj čas na výstavě, v knihovně nebo na dobrém koncertu. Prostě mám ráda život.

Zuzana Fišerová

kontakt
© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram