1. 9. 2021

Charitativní koncert na závěr cyklu open air letních koncertů

Ve čtvrtek 2. září bude 14|15 BAŤŮV INSTITUT hostit charitativní koncert Filharmonie pod záštitou mou a statutární náměstkyně hejtmana zlínského kraje Hany Ančincové. !! Koncert se kvůli počasí uskuteční v Kongresovém centru ve Zlíně !!

Zlínský symfonický orchestr, který v srpnu odehrál cyklus koncertů Open air léto, uzavře letní sezónu tímto již tradičním koncertem. Pod vedením dirigenta Chuheie Iwasakiho zahraje skladby Petra Iljiče Čajkovského. Zazní polonéza z opery Evžen Oněgin, část suity z Labutího jezera a Italské capriccio. Posluchače potěší i polovecké tance Alexandra Borodina. V úvodu večera vystoupí jako předskokani houslista Marco Čaňo s kapelou Cover Paradise.

Vstupenky jsou k zakoupení na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v pokladně zlínské filharmonie v Kongresovém centru Zlín. Stejně tak jsou dostupné v předprodeji online. Vstupné činí 200 Kč a děti do 6 let mají vstup zdarma. Výtěžek z akce poputuje potřebným do Střediska rané péče Educo Zlín a do organizace Auxilium.

Pořadateli koncertu jsou 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o. p. s. a Zlínský kraj. Další případné informace najdete na www.14-15.cz nebo www.filharmonie-zlin.cz.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram