14. 5. 2021

Do 21. května můžete nominovat na ocenění knihovny a knihovníky

Nejlepší knihovny a knihovníci budou letos opět oceněni Zlínským krajem za svoji vynikající práci a přínos k rozvoji knihovnických služeb. Čas na zaslání nominací na ocenění máte do pátku 21. května.

Práce knihovníků a veřejných knihoven si velmi vážíme. Proto i letos oceníme přínos konkrétních knihoven k rozvoji veřejných knihovnických a informačních služeb i jejich mimořádné počiny. Cenu obdrží také vybraní knihovníci, a to za dlouhodobou či vynikající práci a mimořádné nebo výjimečné činnosti v oblasti knihovnictví či za přínos a nadstandardní aktivity spojené s řízením a modernizací knihoven.

Knihovny jsou hodnoceny nejen podle počtu svých uživatelů, výpůjček, kulturních a vzdělávacích akcí, ale pro ocenění je důležitý i vzhled a vybavení knihoven, péče o literární dědictví, zapojení do projektů, komunitní činnost knihovny apod.

Nominační formuláře včetně pravidel pro ocenění najdete na webových stránkách Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně v sekci Pro knihovny a na webových stránkách Zlínského kraje v sekci Kultura – Uznání a ocenění Zlínského kraje.

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram