9. 2. 2021

Sportovní hala v areálu Střední průmyslové školy Otrokovice prošla rekonstrukcí

9.2.2021 jsme slavnostně otevřeli nově zrekonstruovanou sportovní halu Střední průmyslové školy Otrokovice. Celkové náklady byly  67,5 milionu korun, téměř polovinu nákladů šly z dotace MŠMT (31,7 milionu korun), přičemž kromě samotné tělocvičny bylo vybudováno i 77 parkovacích míst před halou. Rekonstrukce trvala rekordně krátkých 9 měsíců.

Snažíme se využít externí dotační tituly v maximální míře, aktuálně Zlínský kraj podal do výzev Národní sportovní agentury projekty na čtyři rekonstrukce tělocvičen. Konkrétně pro rekonstrukci tělocvičny Střední průmyslové školy a obchodní akademie v Uherském Brodě za téměř 6 mil. Kč, rekonstrukci sportovní haly a hřiště u škol ve Valašském Meziříčí celkem za 33 mil. a hřiště u Dětského domova v Liptále a 3 miliony.

Pevně doufám, že projekty budou úspěšné a hlavně, že si děti budou moci společně zasportovat kdekoliv -  ať už v tělocvičně nebo na hřišti. Nechme děti trénovat a soutěžit!

© 2021 Zuzana Fišerová | Web by FOOE s.r.o. - Profesionální webové stránky & microsite
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram